אתגר הטיפול ההזוי

התיאור ההזוי של חדר האלמוות שהופיע בסוף הרשומה על איש הנצח, הצית רעיון במוחו של הקורא הנאמן גדי אלכסנדרוביץ'. לא חלפה אלא יממה, והמשימה הושלמה. חשבתי שהיום, יום לפני סוף העולם כפי שאנו מכירים אותו, יהיה זמן מתאים לשחרר את אוסף ההבלים הזה לחופשי.

לפניכם 5 טקסטים. אחד מהם "מקורי" (לקוח מאתר ניו-אייג' כלשהו) והשאר הינם פרי דמיונם הקודח של ארבעה מקוראי הבלוג שהתנדבו למשימה (אף אחד מהם לא ראה את הטקסט המקורי לפני הכתיבה).

כל שעליכם לעשות הוא לנחש מי מבין החמישה הוא הטקסט המקורי.

!Enjoy

ערכת "מרכבת האש" לאיזון וריפוי

תראפיית מרכבת האש, היא ידע סודי ועתיק שהיה ידוע רק למתי מעט בזמנים קדומים. עם פתיחת התודעה בעידננו, הידע הזה נגלה לשימושה של האנושות כולה, למען העלאת תדר התודעה בפלנטה. אנשים שרכשו את ערכת הטיפולים שלנו, מספרים על הצלחות יוצאות דופן, בהן, ריפוי מקרי סרטן חסרי סיכוי, החלמה ממחלות ניוון שרירים, ואף ריפוי של פגמים גנטיים מולדים. ראו המלצות כאן.

מהי מרכבת האש?

גופנו מוקף בשדות אנרגטיים במבנים של גאומטריה מקודשת, שדות אלה בנויים בצורה של טטראהדרון – שתי פירמידות משולשות, אחת שקודקודה כלפי מעלה לכיוון הראש ושנייה הפוכה לה.

שדות אלה הם המקור לבריאותנו, כאשר הם נקיים וטעונים הם שומרים על איזון וחיבור לאנרגיות התודעה של היקום. יותר מכך, כאשר גורמים להם להסתובב בצורה מסוימת, הם נטענים בתדר הקוסמי הגבוה ביותר, משמידים מחלות המקננות בגוף ואף מקשרים אותנו לידע ויכולות נעלות. למעשה, שדות אלה, הינם מרכבת האש שבה עלה אליהו הנביא השמימה.

ריכשו עתה 10 ערכות של "מרכבת האש" וקבלו אחת חינם! כל ערכה מכילה הוראות מפורטות וחומרים המספיקים לתראפיה מאזנת, ומרפאה, מעבר לכל מה שחוויתם עד היום!

כל ערכה מכילה – בקבוקון עם שמן פרי הגוג'י שבורך והוטמעו בו תדרי בריאות, פתיתי קריסטלים לחיבור לאנרגיות ארציות, אבקת מטאוריטים לקרקוע אנרגיות קוסמיות וקופסה לספיגת רעלים.

מומלץ לבצע את התראפיה לפחות פעמיים בשבוע, ואפילו מדי יום, במקרים של מחלות קשות.

שימו לב – זהו ידע מקודש! יש למלא את ההוראות בדיוק רב! האבקה הלבנה שבקופסה תהפוך לאפורה-חומה לאחר סיום התראפיה. אין להשתמש באבקות ובנוזלים יותר מפעם אחת! הם סופגים את אנרגיות החולי ויש לקבור אותם באדמה לאחר מכן.

אנו עורכים סדנאות למטפלים ואנשי מקצוע מדי חודשיים, בואו ללמוד איך להשתמש בידע העתיק הזה כדי לעזור לאנשים ולהדהד להם אנרגיות קוסמיות שירפאו לא רק את גופם אלא גם את הקארמה שלהם.

טיפול באמצעות פולריזציה קוואנטום-מגנטית בשיטת האיורוודה

בס"ד

כידוע, הסטרס בחיי היומיום המערביים גורם להצטברות של יונים שליליים ורדיקלים חופשיים מסוכנים ביותר אשר תורמים לתהליך ההזדקנות, עייפות כרונית, כאבים כרוניים ומוביל לתחלואה רבה.

מדענים ורופאים רבים ניסו לפתור בעיה זאת אך ללא הועיל.

לאחרונה, פיתחו חוקרים אשר שילבו מספר טכניקות מדעיות ותורות מהמזרח הרחוק – שיטה אשר מצליחה לנטרל את הסטרס באמצעות ביופידבק קינטי אשר עושה פולריזציה (קיטוב) קוואנטום מגנטית בשיטת האיורוודה.

כיצד זה עובד?

בערכה, אותה ניתן לרכוש כרגע במחיר מבצע, נמצאים מספר כלים אשר ביחד נותנים פתרון אינטגרטיבי טבעי ומוכח מחקרית לבעיות הסטרס ולמניעת סרטן.

הערכה מכילה:

 • קסדת ביופידבק קינטי (בשיטת קוואנטום מגנטי)
 • בקבוק תמצית איורוודית טעונת יונים חיוביים לניטרול סטרס ורדיקלים חופשיים
 • דיסק שמע (מתאים למערכת או למחשב) המכיל תדירויות צליל הידועות כמאזנות
 • מדבקות מגנטיות רבות עוצמה ספוגות בחומר איורוודי שמשתחרר באיטיות במשך הלילה
 • חבילת חטיפי אגוזים דבש וצמחי מרפא אורגניים שעברו תהליך טיהור קוואנטי באמצעות היפוך קוטבי
 • חוברת הנחיות, מתכונים ומנטרות

בואו להתנסות בטיפול באמצעות פולריזציה קוואנטום-מגנטית בשיטת האיורוודה למשך 10 ימים בלבד ותרגישו בשינוי באופן מיידי!

מומלץ לשלב את הטיפול עם צום שבועי וחוקן תמצית הסברס הידוע בסגולותיו נוגדות החימצון ויכולותיו הרפואיות המוכחות לניקוי רעלים והשקטת המיינד.

טיפול באמצעות גרגור חתולים ממוחשב

ידוע שגרגור החתולים משדר גלי אלפא שלהם תכונות מרפאות חזקות ביותר שהמדע רק מתחיל לגלות את צפונותיהן.

אנחנו בחברת "הרמוניה טבעית" עומדים בחזית המחקר בתחום. בשבע השנים האחרונות פיתחנו שיטה ייחודית שבה הקלטנו את גרגוריהם של מאות חתולים גזעיים מובחרים. ההקלטות האלה עובדו באמצעות תוכנת מחשב שפותחה לפי עקרונות עיבוד הקול המתקדמים ביותר לקובץ אותו ניתן להשמיע באוזניות זעירות מיוחדות באופן תת חושי ישירות לראשו של החולה מבלי לפגוע בשמיעה הרגילה. שימוש באוזניות לאורך זמן מבטיח הטבה ברורה בתסמינים ובמקרים לא מעטים גם ריפוי מוחלט של המחלות.

יעיל במיוחד במקרים של מיגרנות, טיניטוס, לחץ באוזניים, בעיות שיווי משקל, לחץ, חרדה, אסתמה, אלרגיות, יתר לחץ דם, בעיות במערכת העיכול ודלקות גרון חוזרות. חולי סרטן שהשתמשו באוזניות דיווחו על הקלה משמעותית בתופעות הלוואי של הטיפולים.

הפיתוח האחרון שעומד לצאת לשוק הוא קבצים שניתן להשמיע באמצעות רמקולים לחלל החדר. הקבצים מושמעים בתדר נמוך מהקליטה של האוזן האנושית ונקלטים באמצעות הגוף. הנסיינים שלנו דיווחו על אנרגיות חיוביות בבית ושלווה עמוקה שהם חשים בכל פעם שהם משמיעים את הקבצים. בשימוש לאורך זמן נרשמת הטבה בריאותית בכל הפרמטרים, וחיזוק המערכת החיסונית של כל בני הבית.

באישור משרד הבריאות.

גם מדיניות התשלומים נוחה מאוד. ניתן לשכור מאיתנו את האוזניות תמורת סכום פעוט של 150 ש"ח בחודש. רשיון שימוש בקבצים לטיפול ביתי – רק 30 ש"ח בחודש!

פגישת הכרות והתנסות ראשונית – ללא תשלום!

חניכה אקסיאטונלית

תהליך החניכה האקסיאטונלית מפעיל רמות ייחודיות של רטט ותדרים לריפוי ולהתפתחות האישית שלך. התהליך, שתפור עבורך באופן אישי לחלוטין, משפר את הידע שלך הן לגבי עצמך, וברמה גבוהה יותר, לגבי המסע שאתה נמצא בו!

מפות דיקור עתיקות הראו כי קווי המרידיאן משתרעים עד למערכות כוכבים ביקום, אבל עכשיו הן מראות את המרידיאנים כקטועים וחורגים רק במעט מעבר לגוף. כמו כן אנו משתמשים רק בחלק משני גדילי ה-DNA שלנו, ולמעשה יש 7 או 12 גדילים. במשך עידנים התנתקנו מגדילי ה-DNA האחרים שלנו. ד"ר ריצ'ארד גרבר אומר כי במהלך האבולוציה המרידיאנים שלנו היו פעם מחוברים למה שנקרא 'מערכת הרשת האקסיאטונלית'. מערכת זו מחברת אותנו למימדים גבוהים יותר של מטריצות אנרגטיות אשר משתרעות מעבר לגוף האתרי, ואשר מכילות תבנית מושלמת של בריאות ואיזון. ד"ר ג'. הרטק בספרו "ספר הידע: מפתחות חנוך" מתייחס לעל-מדע חדש שנקרא אסטרונומיה-רפואית, בעזרתו האדם יכול ליצור קשר בין חייו בצורתם האנושית לקווים האקסיאטונלים שמשתרעים על פני היקום אשר שולט על התחדשות התאים בגופנו.

קווים האקסיאטונלים הללו הם חלק ממערכת סירקולציה במימד מקביל או רשת רב ממדית. הם מחדשים תפקודים באנטומיה האנרגטית האנושית ומזרימים את האנרגיה הבסיסית הדרושה לחידוש פונקציות הריפוי של הגוף האנושי. החניכה האקסיאטונלית מפעילה מחדש את הקווים, ובכך מאפשרת החלפת אור ומידע, יצירת רטט גבוה יותר דרך מטריצת ה-DNA ושילוב מחדש של הגוף המעודן.

זו באמת חוויה אישית מדהימה ומופלאה שאין להקל בה ראש, והיא חוויה עמוקה. בשפה פשוטה – האקסיאל מציב רשת רב ממדית שמאירה את דרכך.

החניכה האקסיאטונלית שלך מתבצעת במשך שני מפגשים של שעה אחת, בהפרש של לא יותר מ-48 שעות זה מזה. מומלץ לעבור לפחות שני טיפולי הילינג לפני כן.

הילינג קוואנטים בהנחיית ישויות אור לתיקון וחידוש של מערכת הלימפוציטים החיסונית

טיפול אנטי-אייג' מונע הזדקנות!! עצירת ההזדקנות של אורגניזמים שלמים למשך כמה דקות אצל מתחילים, ועד לכדי שבועות וחודשים אצל מתקדמים!

ניצול סודות האנרגיה של הזמן הקוואנטי, זהו כוח נצחי אשר זורם בתאי-הדם דרך לימפוציט מסוג "טי" אל לימפוציט מסוג "בי", ותהליך קוסמי זה יוצר מערך הומוגני של "שזירה קוונטית אסטרלית".

עצירת הזדקנות היא סוד עתיק יומין, דרכו ניתן לרכוש את כוח הנעורים בו שלטו כל גדולי התורה כמו גם האלים היוונים המפורסמים. בתהליך אנו נלמד גם על עוד דרכים מעניינות לשלוט בטבע ע"י מקצבים של אור ונדגדג את ההילה הפנימית של הנשמה באמצעות הפנמה של החלטות חיצוניות-פנימיות, בזמן שהמסרים הרפואיים מוחדרים במימדים הסימטריים הישר אל ישויות-אור אציליות.

הידע המופלא הועבר דרך ישויות אור-אהבה-חמלה, לאחר שהללו צלחו במאבקן העיקש כנגד ישויות חושך-שנאה-תיעוב. התהליך הוכח כיעיל ב-100% מהמקרים להנצחת כוח החיים ויעיל לתיקון ההזדקנות. בשלב הראשון נלמד לתקשר עם ישויות מסוגים שונים, דרך חוק חליטת ההחלטות המוחלט, ונחווה ניתוח פסיכואנליטי של ישויות-אור, וקואצ'ינג חייזרי בהנחיית זיגמונד פרויד, אלביס, גנדי (כולם חייזרים מפורסמים ביקום הנוכחי שלנו).

הערה: במהלך הקורס המשתתפים יתבקשו להעביר את זכות הקניין על ביתם וכל רכושם אל יישויות חמלה-אדיבות-דיגדוג.

תנאים מקדימים: ידע בתיאוריית הבריאה, חשיבה עגולה ומשולשת -יתרון.

*  *  *

מהו לדעתכם הטקסט המקורי מבין החמישה? מלאו את ניחושכם כאן.

*  בין הפותרים נכונה תוגרל מנת אנרגיה ביו-קוונטית שתשוגר באמצעות המחשבה ישירות לגופכם.

התשובה הנכונה ותוצאות ניחושיכם יתפרסמו בקרוב, מעברו השני של סוף העולם!

מחולל טיפולי הבולשיט הרנדומלי

היה מי שהלך צעד אחד קדימה. Wouter Denayer – בלשן, איש מחשבים, ובאופן כללי אחד שסקרן לדעת עד כמה קל לשטות באנשים (כהגדרתו), כתב את מחולל הטיפולים האלטרנטיבים הזה:  לחצו כאן
בכל לחיצה על הכפתור תפיק התוכנה טיפול בולשיט חדש, תוך שימוש באלגוריתם פשוט ביותר.
(ותודה לרן גלוסשניידר על ההפנייה למחולל הנפלא הזה).

עדכון אפריל 2014: הנה מחולל נוסף של אתרי ניו-אייג'-בולשיט

לקריאה נוספת:

____________________________________________________________________

רוצים לקבל עדכון במייל בכל פעם שאני מפרסם משהו חדש? הרשמו למעלה מימין (תמיד אפשר לבטל).
חושבים שאחרים יכולים להתעניין? שילחו להם את הכתבה או שתפו בפייסבוק!

39 מחשבות על “אתגר הטיפול ההזוי

 1. וואו, זה קשה!
  הראשון לא, המשפטים מנוסחים בו בצורה הגיונית מדי. לפי השגיאות הייתי מהמרת על מספר 2, אבל נתקלתי במו עיני בטכניקת הטיפול בגרגורים כך שאני לא בטוחה.. מתי אתה מגלה את התשובות??

  אהבתי

 2. "לא יכול להיות," גיחכתי לעצמי כשקראתי את הקטע הראשון. "שקוף מדי."
  "פחחחח, רואים שזה הזוי מכדי להיות אמיתי," היתה תגובתי לשני.
  "אוי, זו כבר ממש בדיחה!" צחקתי מהפירסום ההזוי השלישי.
  הרביעי? "למישהו יש דמיון ממש מפותח, אבל קפץ רחוק מדי."
  "רגע, מוח, לאן אתה בורח?!" זעקתי לאחר קריאת הקטע החמישי.

  רגע… זהו? אחד מאלה באמת מנסה לדוג פתא…לקוחות פוטנציאליים? וחושב שמישהו יבלע את זה?
  הימרתי על הבדיחה. "חניכה אקסיאטונלית" בשבילי, בבקשה.
  אבל אני עדיין מקווה שגלעד פשוט מתלוצץ על חשבוננו, ואף קטע כאן אינו אמיתי.
  (בסוף יסתבר שצדקתי בערך – כולם אותנטיים…)

  אהבתי

 3. אלימינציה –
  1) לא שמעתי על פרי הגוג'י ולא סביר שיש להם אבקת מטאוריטים
  3) אין טיפול רוחני ב 30 ש"ח. אם הייתם אומרים 600 זה היה הרבה יותר סביר
  4) חניכה לא מתבצעת בשני מפגשים של שעה אלא בשלושה מפגשים של שישי שבת במצפה בגליל בעלות סמלית של 3000 ש"ח למפגש לא כולל אוכל ולינה.
  5) סביר מאד אולם הלכתם רחוק מידי עם זכויות הקניין המועברות ליצורי האור.

  במילים אחרות כמו שאמר שרלוק הולמס : "ברגע שאתה מסלק את הבלתי אפשרי, מה שנותר, על אף היותו בלתי סביר, חייב להיות האמת." נותרה אופציה 2

  אהבתי

  • האלימינציה שלך ל1 נגועה בתמימות קיצונית. לך תקרא את הפוסט על " אבן החייזרים" ותבין שזה שאין להם אבקת מטאוריטים ממש לא מהווה בעיה .

   אהבתי

   • אתם צודקים אבל תחושת בטן חזקה ותדרים ברורים שאני קולט לעין השלישית מיצורי האור מצביעים בודאות על 2 אז אני נשאר איתה, מה גם שכבר הצבעתי 😦

    אהבתי

  • 1. יש דבר כזה גוג'י. 3. זה 30 ש"ח לחודש! וזה לא טיפול רוחני. 4. אני בטוחה שיש סוגים שונים של חניכה, ולא כולם אותו דבר. חניכת רייקי למשל היא מאוד קצרה (סיפר לי בחור שעבר את זה, אולי גם פה יש סוגים שונים).

   אני חושבת שלא קראת בקפידה.

   אהבתי

   • יעל, אני קולט כאן אנרגיות שליליות בתדירות גבוהה בעיקר במימד החמישי. עבדת לאחרונה על צ'אקרת מקלעת השמש ? עוד לא נולד הרוחניק שייתן משהו ב 30 ש"ח, לדעתי זה נוגד איזה עיקרון טנטרי או משהו. כנ"ל גם לגבי תקופת חניכה קצרה.
    "הרוחניות נגמרת היכן שמתחיל הכסף" בודיהארמה קרישנה מנצ'וגטשיטי (615 לספירה)

    אהבתי

 4. וואו! אילו טיפולים נפלאים הללו!

  האם ניתן לקבל גם את כל קומפלקס הטיפולים?

  איפה ניתן לרכוש את הערכות ולקבל את הטיפולים?

  למה פירסמם מספר טלפון ליצירת קשר?

  (באמת כולם הזויים+, אך לדעתי, ה"חניכה האקיאטונאלית" היא השקר הרשמי. הטיפולים האחרים הם סתם שקר שאנשים כתבו לפי בקשה…).

  אהבתי

 5. אני כמעט בטוח שזה גרגורי החתולים 😀

  ומי שעשה את זה, תהה לעצמו איזה בולשיט למכור לאחרים (בין אם כדי לעקוץ אותם כספית, ובין אם כדי להצליח בתחרות 😛 ), ישב משועמם מול האינטרנט, והבין פתאום – חתולים!

  אהבתי

 6. צחקתי עד בכי. או שבכיתי עד צחוק. אני לא בטוחה מה התחיל קודם. אין לי מושג ירוק איזה מהם מומצא. אני מנחשת שכולם מומצאים, בסופו של דבר. כלומר, כולם לא מועילים מלבד אפקט פלצבו נעים למי שזה עושה לו את זה, ואמונה בקסמים וקושי להבדיל בין דימיון למציאות שלקוחים מגיל הגן. תודה על הצחוק הבריא… בריאותי השתפרה! הנה ההוכחה! כל הטיפולים אמיתיים. טעיתי. טעויות כאלה צפויות מצד מי שאיננו מפותח רוחנית ולא חש את עליית התדרים האנרגטיים. הייתי מרחמת על עצמי אם הייתי מבינה כמה אני לא מפותחת… בהצלחה מחר.

  אהבתי

 7. קוריוז אמיתי: גרגורי חתולים הוכחו כמזרזים שקיעת סידן בעצמות ואיחוי מהיר של עצמות שבורות – אבל אצל החתול שמגרגר אותם. אן מה להקליט מאות סוגי חתולים, כל משפחת החתוליים מגרגרים באותו תדר בסיס או אחת משלוש הרמוניות שלו, מחתול בית ועד אריות. מחקר מגניב מאוד אם תשאלו אותי.

  לגבי השאר – שאפו. משכנע באותה המידה. בחרתי את הרביעי בלי לדעת איך לתרץ את זה אפילו.

  אהבתי

 8. זהירות! תזכורת מ"מטוטלת פוקו" של אקו: זה מתחיל כמתיחה או בדיחה, אבל המשוגעים רק יניחו שהכל אמיתי והניסיון לטעון שחלק מהטיפולים הוא המצאה" אינו אלא ניסיון להסתיר את האמת, או לברור את המאמינים ה"אמיתיים" מתוך ההמון,

  אהבתי

 9. חניכה אקסיאטונלית בשבילי. מה שמצחיק זה שהגעתי עד הסוף ומבחינתי כולם נראו לי כאילו מישהו כתב בדיחה.. לחניכה פשוט לא היה שום דבר שנראה לי כאילו מישהו מנסה באמת להצחיק.. לאחרים היו מיני-בדיחות בכל מיני מקומות (למשל אלביס ואנשי האור)

  אהבתי

 10. הימרתי על הראשון (אם כי חבילה של עשר נשמע לי הזוי – זה בסדר במסגרת הטקסט לא?)
  חשבתי שזה האחרון (מי שכתב את זה צריך לעבוד בתחום השרלטנות)
  גרגורי חתול נשמע סביר – גם היה לפני כמה שנים טרנד (?) של סמים דרך גלי קול להורדה כקבצי MP3

  תענוג של פוסט
  ותענוג להתעורר לעולם חדש כזה. הוא ממש יפה ויפה מצד הישויות הללו לסדר לנו מיני מבול להתחלה.

  אהבתי

  • אתה יודע, בתור מי שבאה עם השכלה מהתחום… הייתי בטוחה שהסברס יסגיר אותך.
   היה יכול להיות מעניין לתת את האתגר הזה לקבוצה של "מאמינים" ולראות את התוצאות.

   אהבתי

 11. פינגבק: לקט-חד 4 | חשיבה חדה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s